SUNPAN Benjamin End Table 108530
Original price was: $725.$580Current price is: $580.
| Overall Dimensions | 11.00W x 11.00D x 19.75H in |
| Net Weight | 8.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | 6mm Black Tempered Glass |
SUNPAN Benjamin End Table 108530
This end table features tempered black glass on an antique brass steel base. Perfect for compact spaces in both transitional and modern environments. Also available in a chrome finish.
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 19.75 in |










