SUNPAN Sia Side Table 103485
Original price was: $1,123.$898Current price is: $898.
| Overall Dimensions | 13W x 13.00D x 23.50H in |
| Net Weight | 27.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
SUNPAN Sia Side Table 103485
This sculptural side table is a beauty from all angles. Features a burnished brass top and handle with a white marble base. A perfect addition for small spaces. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 23.5 in |










