SUNPAN Nayeli Coffee Table 107340
| Overall Dimensions | 31.50D x 18.00H in |
| Gross Weight | 147.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Black |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | White |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | White marble with Birch plywood support frame / Powder coated base finish |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Nayeli Coffee Table 107340
Clean and sleek, this round coffee table offers an effortlessly modern design. Features a white marble top and completed with a black powder coated steel base. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 31.5 × 18 in |








