SUNPAN ENCO BISTRO TABLE SQUARE 30″ 106293
Original price was: $3,515.$2,812Current price is: $2,812.
| Overall Dimensions | 30.00D x 30.00H in |
| Gross Weight | 198.00 lb |
| Net Weight | 167.00 lb |
| Material | Marble |
| Shape | Square |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Gold |
| Seating Qty | 2-4 |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | White |
| Sustainable | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Matte Cararra Marble / Powder Coated Stainless Steel / Leveler |
Available on backorder
ENCO BISTRO TABLE SQUARE 30" 106293
An Art Deco inspired 30" square bistro table, featuring a solid Carrara marble top with an antique gold steel base. Perfect for restaurants and smaller dining spaces. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece
Additional information
| Weight | 167 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 in |










