Quorum 720-2-86 Outdoor Wall Mount Cylinders
Original price was: $250.$200Current price is: $200.
| Height: | 11.5″ |
| Width/Dia.: | 4.25″ |
| Extension: | 6.75″ |
| Shipped Via: | Parcel |
| Safety Rating: | Wet |
| Safety Listing: | UL |
| Weight: | 3.2lb |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Max. Wattage: | 75W |
| Bulb Type: | PAR30 |
| Bulb Base: | Medium |
| Height: | 11.5" |
| Width/Dia.: | 4.25" |
| Extension: | 6.75" |
| Shipped Via: | Parcel |
| Safety Rating: | Wet |
| Safety Listing: | UL |
| Weight: | 3.2lb |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Max. Wattage: | 75W |
| Bulb Type: | PAR30 |
| Bulb Base: | Medium |





