SUNPAN Caddo Sideboard 110836
Original price was: $4,895.$3,560Current price is: $3,560.
| Overall Dimensions | 71.50W x 18.50D x 26.50H in |
| Net Weight | 173.00 lb |
| Material | Iron |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Nickel |
| Material Finish | Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | Antique Nickel Aluminum Doors / Powder Coated Iron Frame / Soft Closing Doors / Cord Management Opening |
25 in stock
SUNPAN Caddo Sideboard 110836
Carefully crafted by Indian artisans, the Caddo Sideboard balances practicality and style. Four textured antique nickel aluminum doors reveal ample storage for all your essentials. A black powder-coated iron frame finishes off the look.
Additional information
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 71.5 × 26.5 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |













